Neden Biz ?

Alomaliye.com desteği. tecrübesi. güvencesi.

Meslek Mensuplarına & Denetim firmalarına özel olarak hazırladığımız projemizde, 7 gün 24 saat güncellenen web siteler üretmekteyiz. Tam 23 senedir internet medyası ve içerik geliştirme alanında çalışmalar yapmaktayız.


Neden ALOMALİYE.COM EKİBİ

16 Yıllık internet yayıncılığı tecrübesi ile alanında birçok projelere ve başarılara imza atmış bir ekibe sahibiz. Satış öncesi ve sonrası sürekli destek alabileceğiniz ekibimiz ile daha profesyonel, daha güvenilir bir internet sitesine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda ticari endişe taşımadan meslek mensupları için çalışmaktayız. Bu yüzden meslek mensuplarına ve firmalarına, uygun fiyatlı profesyonel hizmetler sunmayı amaç ediniyoruz. İşbirliklerimizin daimi olması için çalışıyor, kendimizi ve altyapımızı sürekli geliştiriyoruz.

Firmalara ve meslek mensuplarına sunmuş olduğumuz internet altyapısında kurumsal email adreslerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sistemde yer alan yönetim paneli aracılığıyla bize bağlı kalmadan yeni içerikler oluşturabilir, mevcut içerikleri düzenleyebilirsiniz. Yönetim paneli aracılığıyla kişiye, firmaya özel şifreli sayfalar üretebilir, bu sayfaları analiz edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir websitesine sahip olmak için ön şartımız bulunmamaktadır. Yapmanız gereken tek şey websiteniz için bir isim belirlemek ve başvuruda bulunmak...

Başvuru Yap

Başvuru işlemleriniz bittikten 48 saat sonra web siteniz hazır hale getirilir.

Evet, sistemde alan adınıza tanımlanmış 50 adet email açma hakkınız bulunmaktadır. Tüm personellerinize email açabilirsiniz. Email uzantılarınız örneğin: ahmet@firma-adiniz.com şeklinde olacaktır. Emaillerinizi cep telefonu, tablet ve bilgisayarda kulllanabilirsiniz. Multi-platform desteklemektedir.

Evet, dilerseniz websitenize yeni içerikler ekleyebilir, çeşitli materyaller yükleyebilirsiniz. Yönetim paneli eğitimini ücretsiz vermekteyiz.

Alomaliye.com ekibi olarak, her zaman meslek mensuplarına uygun fiyatlı hizmetler vermekteyiz. Yenileme ücretlerimizi Ücretler sayfamızda bulabilirsiniz.

Web sitenizi teslim etmeden önce eğer logonuz yoksa size özel 1 adet logo çizimini ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca sitenizde kullanmak üzere görsel materyalleride biz sunuyoruz.